11/12/1396

آموزش

بهترین تصفیه کننده های هوا


طبق تحقیقات و پژوهش های دانشمندان ناسا یک فهرست از بهترین تسویه کنند های هوا و برترین اکسیژن سازهای آپارتمانی تهیه و منتشر شده که میتوانید آن فهرست را اینجا ببینید و بهترین گیاهان را برای خود انتخاب کنید.

دیگر آموزش ها

شما در اینجا فهرسی دسته بندی شده از گیاهان اقلیم قم مشاهده میکنید ، و همچنین آموزش های نگهداری بصورت خلاصه داخل جدول .

گیاهان همیشه سبز گروهی هستند که هرگز به خواب زمستانی نمی روند و همیشه سبز و بیدار  هستند و شاخه برگ آنان در ۳۶۵ روز سال سبز است .

 گروه بزرگی از گیاهان که در فصل پاییز برگ های خود را از دست می دهند و به خواب زمستانی می روند تا در فصل بهار شما را شگفت زده کنند.

نور ، آب ، خاک و هر آنچه که درباره زنده ماندن گیاه باید بدانید در اینجا خواهید دید.

گیاه کارت

گیاه کارت یا شناسنامه گیاه  که بطور خلاصه گیاه را معرفی و شرایط نگهداری آن را توضیح داده است،کوتاه و مفید،که بعد از کاشت هر گیاه روی آن نصب میشود.

هر گیاه به روشی و گیاه هر محیطی به شکلی متفاوت هرس می شود.تا بهترین نتیجه را بدهد و شما شگفت زده شوید.و مزاحم نباشد

چگونه سبز زندگی کنیم...؟

حمل نقل عمومی و پاک

عبور و مرور با تعداد زیادی اتوموبیل با سوخت های فسیلی و تک سرنشین بلای جان اکسیژن کلان شهر ها همچو تهران،شانگاهی و پکن و...است،اتوبوس،مترو و دوچرخه با سوخت های الکتریکی چاره این مشکل است .

گیاهان اصلی ترین عنصر زندگی

تنها تولید کنندگان اکسیژن در سیاره زمین هستند،اگر نابود شوند و یا کم شوند با مریخ یا مشتری هیچ تفاوتی نخواهد داشت سیاره سبز ما و حیات بشر به خطر خواهد افتاد،پس باید هوشمندانه و عاقلانه تصمیم بگیریم .

ورزش کنید تا شارژ شوید

سخن از ورزش عادی ترین چیز در زندگی بشر است و بسیار بیگانه برای برخی ، اگر شما نتوانید در طبیعت ورزش کنید بخشی از احساس شما خواهد مرد و شما باید با نیمی دیگر ادامه دهید،پس ورزش کنید تا شارژ شوید .

Call Now Button